• Faq

    O siłowni Crosshouse
    jedyna taka siłownia

Jedyna taka siłownia na Woli

Najczęściej zadawane pytania

Crosshouse w kilku zdaniach.

Niepowtarzalna siłownia i cross trainingowy box, którego atmosfera jest nie do podrobienia.

Jedno z pierwszych w Warszawie miejsc o tej specyfice treningowej (trzecie miejsce w Warszawie po „Crossfit R99” i „Reebok Crossfit Mokotów”).

Jedyne miejsce w Warszawie z cross trainingiem z prawdziwego zdarzenia, akceptujące karty programów partnerskich i posiadające karnety w bardzo przystępnych cenach.

Doskonali trenerzy i instruktorzy wielu specjalizacji, w tym ukończone liczne szkolenia „Crossfit”.

Zróżnicowany grafik, ciekawe propozycje zajęć.

Bogato wyposażona strefa funkcjonalna i cross, siłownia klasyczna, hantle, sztangi, maszyny ze stosami, boisko do koszykówki, podbieg outdoor, wszystko to w jednym miejscu u Nas na Ciołka 13 Warszawa Wola. Przedwojenne piwnice o wysokości 6m, których ściany pokryte są czerwoną cegłą robią niesamowite wrażenie.

Serdecznie zapraszamy.

Czy pierwsze wejście jest za darmo?

Zdecydowanie tak. Warunkiem jest wygenerowanie pierwszej darmowej wejściówki. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia Nas i Naszego miejsca.

Czy akceptujemy karty programów partnerskich?

Tak. Akceptujemy bez żadnych dopłat karty Multisport, OK System, FitProfit, BeActive.
Serdecznie zapraszamy użytkowników.

Jakie mamy rodzaje zajęć grupowych?

Nasz grafik jest bardzo bogaty i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Pełny i zawsze aktualny grafik dostępny jest na gymsteer.

Napisaliście że macie Cross Training z prawdziwego zdarzenia. Co to znaczy?

Tak naprawdę to My wymyśliliśmy i użyliśmy tej nazwy jako pierwsi. Byliśmy trzecim klubem w stolicy, oferującym usługi o tej specyfice. Nie było innych „Crossfit Boxów” w Warszawie, nie mówiąc już o zajęciach Cross w sieciowych fitness klubach, bardzo często na salach i sprzęcie do fitnessu i niestety dość często bardzo niskiej jakości. U Nas dostaniecie Państwo genialny klub ze świetnymi trenerami i zajęciami typu WOD z prawdziwego zdarzenia jak w CF boxach, w cenach jak w siłowniach sieciowych, zresztą sprawdźcie sami Nasz cennik.

Dlaczego nie używacie nazwy „Crossfit”?

Ponieważ Nasz klub od początku swojej działalności z pełną świadomością nie dążył do związania się z tą marką. Nigdy nie chcieliśmy ograniczyć się do jednej marki i jednego systemu treningowego, stąd nigdy nie mieliśmy i nie będziemy mieć afiliacji „Crossfit”.
Afiliacja nie powoduje że klub jest dobry czy zły. Sprawdźcie Nasz klub, naszych trenerów i oceńcie sami.

Dlaczego nie chcecie mieć affiliacji „Crossfit”

Crosshouse od początku istnienia jest miejscem wielowymiarowym. Nie chcieliśmy mieć tylko i wyłącznie sali do crossa. Zawsze Naszym zamysłem było stworzenie klubu, będącego miejscem łączącym różne metody treningowe. Zajęcia WOD i inne pochodne zajęcia o wysokiej intensywności są tematem przewodnim Naszego miejsca, natomiast mamy również ławeczki, bieżni e i maszyny ze stosami. Rozumiemy i szanujemy zalety treningu izolowanego. Jeżeli szukasz naprawdę wszechstronnego miejsca to właśnie je znalazłeś.

Czyli macie to co warszawskie boxy i jeszcze siłownię klasyczną?

Dokładnie tak, a nawet więcej. Mamy świetny sprzęt do treningów cross, doskonałych trenerów, zajęcia grupowe, zajęcia techniczne, zajęcia street workoutowe i wiele więcej. Mamy boisko do kosza, siłownię klasyczną, bieżnie i podbieg na dworze. Mamy zdecydowanie niższe ceny karnetów i akceptujemy karty programów partnerskich. Sprawdźcie Naszą galerię i zapraszamy z pierwszą darmową wejściówką na niezobowiązujący trening.

Jak to jest możliwe że ceny naszych karnetów są dwukrotnie, a nawet czterokrotnie niższe niż ceny karnetów w warszawskich boxach?

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem. Absolutna prawda. Przyjmując średnią cenę do warszawskiego boxa na poziomie 250zł za miesiąc, ceny Naszych karnetów mogą być rzeczywiście 4 razy tańsze, a cena najdroższej opcji 179zł jest i tak o wiele niższa. Proszę również wziąć pod uwagę to że dajemy więcej (patrz pytanie 8). Mamy również specjalny karnet studencki w mega cenie nie do pobicia, a także akceptujemy bez żadnych dopłat programy partnerskie typu Multisport, OK System, FitProfit, BeActive. Umowa podpisywana z Naszym klubem jest przejrzysta i uczciwa. Nie pobieramy pieniędzy z Państwa kont bankowych, a warunki są transparentne.

Jakie są główne punkty umowy karnetowej?

Umowy podpisujemy na jeden, trzy, sześć lub dwanaście miesięcy.

Rozróżniamy karnety poranne (pon-pt 6:00-16:00 i całe weekendy i święta) i open.

Im dłuższa umowa tym tańsza co miesięczna opłata za użytkowanie. Karnety poranne od 69zł, open od 119zł. sprawdź cennik.

Płatność realizowana do 5 dnia każdego miesiąca gotówką na recepcji, kartą płatniczą, lub przelewem bankowym. Prosimy o regularną wpłatę na początku miesiąca.

Umowy 3,6,12 miesięczne posiadają określoną ilość dni do darmowego zamrożenia, odpowiednio 7, 15 i 30. Przykładowo wyjeżdżamy, chorujemy czy dowolny inny powód, zamrażamy Nasz karnet i płacimy proporcjonalnie mniej przy kolejnej, najbliższej płatności.

Umowa jest na czas określony, nie przechodzi w tryb jednomiesięcznego wypowiedzenia, o czym każdy zapomina i musi płacić tak jak to zwyczajowo bywa u konkurencji.

Podpisując umowę, podpisujemy ją na określoną ilość pełnych miesięcy. Przykładowo, jeżeli ktoś przychodzi do Nas 25 dnia miesiąca i chce kupić miesięczny karnet, wówczas płaci tzw. pro ratę, czyli opłatę proporcjonalną do ilości pozostałych dni w danym miesiącu i opłatę za kolejny miesiąc.

Jeżeli ktoś chce zerwać umowę przed końcem jej trwania, wówczas płaci 30% wartości pozostałych miesięcy i umowa jest rozwiązana.

Umowa jest naprawdę przejrzysta i korzystna dla klienta. Prosty, uczciwy układ. Ty deklarujesz się że będziesz płacił Nam dłuższy czas, my dajemy Tobie cenę wielokrotnie niższą niż konkurencja.
Poza tym umowa to też swego rodzaju motywator. Spójrz prawdzie w oczy. W 99% przypadków potrzeba dłuższej, systematycznej pracy na siłowni niż jeden miesiąc. Idź po Swoje cele, niech trening stanie się Twoim dobrym zwyczajem a nie obowiązkiem.

Kto prowadzi zajęcia grupowe?

Zajęcia grupowe prowadzone są przez doskonałych, doświadczonych, lubianych i wykwalifikowanych trenerów. Mamy mnóstwo skończonych kursów, warsztatów i szkoleń. Jesteśmy trenerami „crossfit”, street workout, trenerami przygotowania motorycznego i szkoleniowcami. Jednak nie to jest najważniejsze. Najważniejsza jest atmosfera, profesjonalizm i doskonałe podejście. Sprawdźcie sami.

Zajęcia dla początkujących co polecacie?

Po wygenerowaniu darmowej wejściówki możecie przyjść na dowolnie wybrane zajęcia lub po prostu przyjść do Naszego klubu i potrenować indywidualnie. Sugerujemy jednak wybrać zajęcia INTRO, gdzie zostaniecie wprowadzeni w świat siłowni Crosshouse, na którym zrobicie pierwszy trening, a także dowiecie się jak funkcjonuje Nasz klub. Możecie również skorzystać z opcji płatnej PERSONAL INTRO gdzie przez 2 godziny Nasz trener wprowadzi Cię do Naszego świata.

Treningi personalne i opieka dietetyczna. Jak to wygląda w praktyce?

Zapraszamy do Naszych trenerów na najbardziej efektywną formę współpracy, trening personalny czyli plan treningowy wykonywany pod okiem trenera, skrojony na miarę klienta, realizujący wybrane cele w maksymalnie krótkim czasie. Pojedynczy trening 100 zł, pakiet 10 treningów 800 zł, pierwsza konsultacja gratis. Skontaktuj się z Nami, sprawdź trenerów personalnych.

Jeżeli chodzi o układanie diet i jadłospisów to współpracujemy z Twins Diet. Anita i Paulina to dwie genialne specjalistki w tematach żywieniowych i zdrowotnych. Klienci Naszego klubu mogą otrzymać zniżkę na ich usługi po wygenerowaniu zniżki na dietę na Naszej stronie i odebraniu kuponu na recepcji Naszego klubu. Dziewczyny są naprawdę świetne w tym co robią.

Czy na zajęcia grupowe obowiązują zapisy?

Tak. Prosimy o zapisywanie się na zajęcia poprzez aplikację gymsteer. Aplikacja współpracuje również z telefonami i zapisy na zajęcia trwają dosłownie chwilę. Prosimy o współpracę. Jeżeli zapomnisz zapisać się na wybrane przez Ciebie zajęcia, spokojnie przychodź śmiało. Musisz mieć jednak świadomość, że na niektóre treningi potrzeba więcej miejsca i sprzętu, a w przypadku sytuacji, zagrażającej bezpieczeństwu lub maksymalnemu przepełnieniu sali, instruktor prowadzący zajęcia ma prawo zaprosić do uczestnictwa jedynie osoby zapisane na daną godzinę. Zapisuj się i sprawdzaj obłożenie. Dzięki aplikacji możesz sprawdzić które godziny są mniej zatłoczone. To wygoda dla Ciebie i dla Nas.

Współpraca trenerzy personalni zewnętrzni a Crosshouse. Jak to wygląda w praktyce?

Zapraszamy trenerów zewnętrznych do współpracy. Warunki są szalenie proste. Trener musi mieć karnet do crosshouse lub kartę programu partnerskiego który akceptujemy (Multisport, FitProfit, Ok System, BeActive). Tak samo jego podopieczny. Warunki wynagrodzenia trener klient zewnętrzny są tylko i wyłącznie sprawą obojga stron. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.

Prosimy jednak pamiętać o podstawowej zasadzie regulaminu klubu. Pierwszeństwo do miejsca treningowego i sprzętu mają osoby, które uczestniczą w zajęciach grupowych. To samo tyczy się osób trenujących w Crosshouse indywidualnie. W praktyce każdy się mieści. Bo mamy wspaniałych, normalnych wyrozumiałych i najlepszych klubowiczów na świecie.

Ul. Ciołka 13, 01-445 Warszawa | wejście od tyłu budynku